Promocja XXVII tomu "Rocznika Elbląskiego"

17 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w sali audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida odbyła się promocja XXVII tomu „Rocznika Elbląskiego”. Periodyk wydano dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Elbląga, zaangażowaniu Dyrekcji Biblioteki Elbląskiej, Polskiego Towarzystwa-Historycznego / Oddział w Elblągu oraz komitetu redakcyjnego "Rocznika Elbląskiego" pod przewodnictwem prof. dr hab. Andrzeja Grotha. Laudację wygłosił ks. prof. dr hab. Wojciech Zawadzki. Promocja była również okazją do bezpłatnej dystrybucji najnowszego numeru.

Na zakończenie kilka słów przypomnienia o obchodzonej w tym roku 60ej rocznicy utworzenia elbląskiego oddziału PTH wygłosiła Prezes stowarzyszenia – Małgorzata Gizińska.